Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

*Pasūtot preci www.trikdesign.eu mājas lapā, pircējs vienlaikus apstiprina, ka iepazinies ar noteikumiem.


Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "TRIK DESIGN", REĢ. NR. 42103100277, JURIDISKĀ ADRESE: PILS IELA 4-6, SKRUNDA, LV - 3326, LATVIJA no vienas puses, turpmāk saukts "Pārdevējs", un persona, kas izdara pasūtījumu un veic apmaksu www.trikdesign.eu, turpmāk saukta "Pircējs", no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:


Preču iegādes kārtība

Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam preces, atbilstoši Pircēja izdarītajam pasūtījumam.


No dotā preču kataloga Pircējam jāizvēlas sev tīkamākā prece, jāatzīmē krāsa* (ja tāda opcija piedāvāta) un jāpievieno savam iepirkuma grozam. Kad prece atrodas iepirkuma grozā varat izvēlēties tās skaitu. Lai apstiprinātu savu izvēli Pircējam jāspiež poga - "Pasūtīt"

Pasūtījuma noformēšana - lūdzu aizpildiet obligātos laukus, lai varētu izveidot Jums rēķinu, kas atbilst visām Valsts Ieņēmumu Diensta prasībām.

Laukumā "Papildus informācija" norādiet vēlamo saņemšanas veidu. Ja tiek izvēlēts nosūtīt paciņu ar Omniva starpniecību, lūdzu norādiet pakomāta atrašanās vietu.

Tuvāko dienu laikā Jums tiks izgatavots rēķins un nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi.

*Pircējs pats personīgi ir atbildīgs par piegādes datu korektumu, ja nepieciešams veikt labojumu lūdzu sūtiet informāciju uz e-pasta adresi: [email protected], rakstiet ziņu uz telefona numuru: 28233753 vai aizpildiet kontaktu formu.

* norādītās krāsas  dabā var atšķirties no piedāvājumā redzamajām.

Samaksas un piegādes kārtība

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pircējam jāveic maksājums uz rēķinā norādīto bankas kontu ne vēlāk kā divas dienas pēc rēķina saņemšanas, pretējā gadījumā pirkums tiks anulēts.

Rūpēs par dabu, lai neveidotos pārprodukcija un piesārņotība katra prece tiek ražota tikai pēc pircēja pasūtīšanas un apmaksas. Pārdevējs nodrošina preču izstrādi 1 - 14 dienu laikā (neskaitot nedēļas nogali, svētku dienas un atvaļinājumu) kopš apmaksas saņemšanas brīža.


Piegādes laiks tiek saskaņots ar Pircēju. Tas atkarīgs no izvēlētā piegādes kanāla. 

Iespējamie piegādes kanāli:  

  • Omniva pakomāti Latvijas teritorijā, cena - 3 euro,

  • Omniva pakomāti Baltijas valstu teritorijā - 8 euro,

  • Latvijas pasta pakalpojumi Latvijas teritorijā - 3 euro,

  • Latvijas pasta pakalpojumi Eiropas savienības dalībvalstu teritorijā - 5 euro,

  • Latvijas pasta pakalpojumi ārpus Eiropas savienības dalībvalstu teritorijas - 8 euro,

  • Saņemot klātienē Skrundā - bezmaksas.

Pārdevējs apņemas nodot pasūtījumu piegādes kanālam ne vēlāk kā 2 dienas pēc preces izgatavošanas. Precei vajadzētu sasniegt Pircēju 2-5 darba dienu laikā. Par aizkavēšanos, kas notikusi dēļ piegādes kanāla, mēs atbildību nenesam.


Pircēja un Pārdevēja pienākumi un tiesības

Patērētājs var noteiktā termiņā (14 dienu laikā) izmantot atteikuma tiesības un, nesniedzot nekādu pamatojumu, atkāpties no distances līguma un līguma, kas noslēgts ārpus pastāvīgās saimnieciskās vai profesionālās darbības vietas.

Patērētājs pirms atteikuma tiesību termiņa beigām par lēmumu atkāpties no līguma informē pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju, iesniedzot tam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu

(veidlapas paraugs)

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

  • pircējs ir izmantojis iegādāto preci.

  • ja patērētājs nav ievērojis norādītās instrukcijas par produkta lietošanu, uzglabāšanu un kopšanu, kā rezultātā sabojājis produktu. ( neatstājiet to tiešos saules staros vai vietās, kur karstāks par 60 grādiem.Tāpat nav ieteicams šos produktus atstāt ūdenī. Produktu mazgāt ar rokām remdenā ūdenī.) Pircējam ir pienākums ziņot pārdevējam, ja saņemta bojāta vai nepilnīga prece. Pārdevējs neuzņemas atbildību par bojātu preci, ja tā nodota trešajai personai bez lietošanas instrukcijas un tā rezultātā sabojāta. Pārdevējs neuzņemas atbildību par bojātu iepakojumu, kas radies transportēšanas laikā. Pārdevējam ir pienākums risināt konflikta situāciju, kas radusies saistībā ar preci.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.0
 .