Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).


Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "TRIK DESIGN", REĢ. NR. 42103100277, Juridiskā adrese: PILS IELA 4-6, SKRUNDA, LV - 3326, LATVIJA no vienas puses, turpmāk saukts "Pārdevējs", un persona, kas izdara pasūtījumu un veic apmaksu www.trikdesign.eu, turpmāk saukta "Pircējs", no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:


Preču iegādes kārtība

Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam preces, atbilstoši Pircēja izdarītajam pasūtījumam.

1. No dotā preču kataloga Pircējam jāizvēlas sev tīkamākā prece, jāatzīmē tās krāsa (ja tāda opcija piedāvāta) un jāpievieno savam iepirkuma grozam. Kad prece atrodas iepirkuma grozā varat izvēlēties tās skaitu. Lai apstiprinātu savu izvēli Pircējam jāspiež poga - "Pasūtīt"

2. Pasūtījuma noformēšana - pasūtījumā formā Pircējs ievada prasītos datus. Pircējs pats personīgi ir atbildīgs par piegādes datu korektumu, ja nepieciešams veikt labojumu lūdzu sūtiet informāciju uz e-pasta adresi: [email protected].

3. Tuvākajā laikā pēc datu iesniegšanas Pircējam vajadzētu saņemt, automātiski sagatavotu, rēķinu uz norādīto e - pasta adresi. Ja neesat saņēmis rēķinu, pārliecinieties vai visi dati ir pareizi iesniegti un sazinieties ar mums.


Samaksas un piegādes kārtība

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pircējam jāveic maksājums uz rēķinā norādīto bankas kontu ne vēlāk kā divas dienas pēc rēķina saņemšanas, pretējā gadījumā pirkums tiks anulēts.

Rūpēs par dabu, lai neveidotos pārprodukcija un piesārņotība katra prece tiek ražota tikai pēc pircēja pasūtīšanas un apmaksas. Pārdevējs nodrošina preču izstrādi 1 - 7 dienu laikā (neskaitot nedēļas nogali, svētku dienas un atvaļinājumu) kopš apmaksas saņemšanas brīža.

Piegādes laiks tiek saskaņots ar Pircēju. Tas atkarīgs no izvēlētā piegādes kanāla. 

Iespējamie piegādes kanāli:  

  • Omniva pakomāti Latvijas teritorijā, cena - 3 euro,

  • Omniva pakomāti Baltijas valstu teritorijā - 8 euro,

  • Latvijas pasta pakalpojumi Latvijas teritorijā - 3 euro,

  • Latvijas pasta pakalpojumi Eiropas savienības dalībvalstu teritorijā - 5 euro,

  • Latvijas pasta pakalpojumi ārpus Eiropas savienības dalībvalstu teritorijas - 8 euro,

  • Saņemot klātienē Skrundā - bezmaksas.

Pārdevējs apņemas nodot pasūtījumu piegādes kanālam ne vēlāk kā 2 dienas pēc preces izgatavošanas. Precei vajadzētu sasniegt Pircēju 2-5 darba 

Ja rēķina formā iesniegtie dati ir aizpildīti nekorekti, kā rezultātā prece tiek nogādāta nepareizajā adresē vai atgriezta pārdevējam, par atkārtotu preču izsūtīšanu maksā Pircējs.


Pircēja un Pārdevēja pienākumi un tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e-pastu [email protected] tajā norādot pirkuma rēķina numuru, maksātāja vārdu un uzvārdu, kā arī atteikuma pamatojumu. Atteikuma vēstulei pielikumā jāpievieno korekti aizpildīta atteikuma veidlapa. (veidlapas paraugs)

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pēc preces atgriešanas un pārliecināšanās par tās atbilstību atgriešanai Pārdevējs Pircējam atgriež pilnu preces summu.


Pircējs nav tiesīgs iegādāto preci pārpārdot, ja vien nav sastādīts līgums ar Pārdevēju, kurā atrunāta vienošanās par pārpārdošanas tiesībām.
Pircējam nav tiesību kopēt SIA TRIK DESIGN radītās idejas un tās pavairot, ja vien nav sastādīts līgums ar Pārdevēju, kurā atrunāta vienošanās par ideju kopēšanu un tālāku pavairošanu.

Preču maiņa

Iegādāto preci var apmainīt pret identisku, ja precei ir saglabātas oriģinālās etiķetes un iepakojums. Preces apmaiņa var tikt veikta klātienē pēc abpusējas vienošanās par maiņas punktu vai izmantojot kādu no starpnieku pakalpojumiem.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

  • pircējs ir izmantojis iegādāto preci.

Pircējam ir pienākums rūpēties par preci tā kā tas norādīts lietošanas un kopšanas instrukcijā, kas tiek pievienota katram sūtījumam.

Un tie ir - neatstājiet produktu tiešos saules staros vai vietās, kur karstāks par 60 grādiem.Tāpat nav ieteicams šos produktus atstāt ūdenī. Produktu mazgāt ar rokām remdenā ūdenī. Pārdevējs neuzņemas atbildību par bojātu preci, ja tā nodota trešajai personai bez lietošanas instrukcijas un tā rezultātā sabojāta. Pārdevējs neuzņemas atbildību par bojātu iepakojumu, kas radies transportēšanas laikā.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.